شلوار کارگو بگ امروز تبدیل به یک ترند منحصربه‌فرد و شیک در استایل خانم‌ها و آقایان شده است. این شلوار علاوه براینکه بگی است، باجیب‌های فراوان هم شناخته می‌شود. البته درحالت استاندارد برای این شلوار 6 جیب، طراحی و دوخته می‌شود اما مد و فشن امروزی از قواعد و قوانین پیروی نمی‌کند و تا تعداد 16 جیب هم کارگوها می‌بینیم. وقتی صحبت از استایل کردن شلوار کارگو بگ زنانه می‌شود، کار ما خیلی راحت است چرا که این شلوار با همه‌چیز ست می‌شود. از کراپ و بادی گرفته تا کت و شومیز و مانتو برای ست کردن با این شلوار مناسب هستند. با ماهمراه باشید تا 20 مدل ست کردن با شلوار کارگو زنانه را با هم بررسی کنیم.

ست کردن با بادی

امروزه بادی‌های متنوعی در بازار موجود است که با کارگو به‌راحتی ست می‌شوند. برند ایرانی لوسیفر یکی از برندهای خوب در زمینه پوشاک بانوان و آقایان است که بادی‌های باکیفیتی تولید می‌کند. شما می‌توانید با کارگو بگ، بادی بندی زنانه را ست کنید و استایل شیکی برای خودتان داشته باشید.

ست کردن با اورکت

اورکت‌های بلند برای کارگو استایلی است که برای فصل زمستان و پاییز انتخاب مناسب و شیکی است. اگر خیلی لاغر هستید و به دنبال استایلی هستید که کمی شما را توپر و چاق نشان دهد این ست را انتخاب کنید. برای این استایل بهتر است پوتین یا کفش کتونی لژدار انتخاب کنید.

ست کردن با کراپ تاپ

کراپ تاپ تبدیل به یکی از لباس‌های اساسی خانم‌ها شده است و در کمد لباس هر خانمی حداقل یک کراپ پیدا می‌شود. خبر خوب اینکه کراپ تاپ زنانه با کارگو بگ ست اسپرت و قشنگی می‌شود. اگر به دنبال یک استایل برای دورهمی دوستانه و مهمانی هستید، شلوار شش جیب زنانه و کراپ تاپ را حتما در لیست خود قرار دهید.

ست کردن شلوار کارگو بگ زنانه با کراپ تاپاین ست برای فصل زمستان هم مناسب است و می‌توانید با کراپ تاپ کبریتی یا کاموایی آن را پوشیده و استایل کنید.

ست کردن کراپ تاپ زمستانی با کارگو بگ زنانه

ست کردن با اکسسوری

ست کردن کارگو بگ زنانه از آن چیزی که فکر می‌کنید هم آسان‌تر است فقط کافی ست کمی خلاقیت به خرچ بدهید. در تیپ و استایل اکسسوری‌های مختلفی قابل استفاده هستند. منظور ما از اکسسوری در این بخش، کلاه، کیف و  نیم تنه است. برای مثال شما می‌توانید کارگو بگ طوسی را با کلاه و کیف و نیم تنه قرمز به همراه یک ژاکت سبز ست کنید و تیپ اسپرت و خاصی بزنید.

ست کردن با کت کراپ

یکی دیگر از پیشنهادهای فوق العاده برای شلوار شش جیب زنانه، کت کراپ است که در ایران خیلی ترند شده است.

ست کردن شلوار کارگو بگ زنانه با کت کراپ

خرید اینترنتی شلوار بگ میکی موس جین

این ست میکی موس در رنگ‌بندی موجود و قابل سفارش است. جهت خرید روی تصویر کلیک کنید.

انقدر استقبال خانم‌ها از این کت کراپ زیاد بوده است که تولیدکنندگان لباس ست کت کراپ و کارگو بگ‌های جذابی را تولید کردند. که در ادامه مشاهده می‌کنید.

ست با پوتین

برای ست کردن علاوه بر بالاتنه باید کفش‌ها را هم در نظر بگیریم. فرقی نمی‌کند که قصد ست کردن شلوار کارگو بگ مردانه را دارید زنانه. بهتر است کفش شما کمی لژ داشته باشد تا کپ شلوار به قشنگی دیده شود. برای ست کردن با پوتین می‌توانید گت کارگو را ببندید و یا شلوار را داخل پوتین قرار دهید. این ست برگرفته از پوشش نظامی و ارتشی است و استایل جدی و سنگینی را برای شما ایجاد می‌کند.

ست کردن شلوار کارگو بگ زنانه با پوتینپیشنهاد مطالعه:

شلوار کارگو با چه لباسی میاد؟ راهنمای انتخاب بهترین استایل با کارگو

ست کردن شلوار 6 جیب زنانه با کت بلیزر

اگر به دنبال یک تیپ مناسب برای قرار شام و یا یه ملاقات خاص هستید، این ست انتخاب مناسبی است. استفاده از کت در استایل به شما ظاهری شیک و مجلسی می‌دهد. این ست برای قرارهای رسمی هم پیشنهاد می‌شود. البته کتی که انتخاب می‌کنید خیلی مهم است، پیشنهاد ما کت بلیزر است اما اگر کت اسپرتی دارید که برای کارگو بگ مناسب است، حتما با شلوارتان بپوشید و جلوی آینه استایل خود را بررسی کنید تا تناسب و زیبایی درکنار هم داشته باشید.

ست کردن شلوار کارگو بگ زنانه با کت بلیزر

با کفشه پاشنه بلند

یکی از علایق همه خانم‌ها پوشیدن کفش پاشنه بلند است. همانطور که ابتدای این مقاله اشاره کردیم، کارگو بگ خیلی راحت ست می‌شود. حتی کفش پاشنه بلند هم با این شلوار ست می‌شود. چه چیزی بهتر از اینکه یک شلوار بخرید که هم با کفش کتونی و اسپرت و هم با کفش پاشنه بلند مجلسی ست می‌شود.

ست کردن شلوار کارگو زنانه با کفش پاشنه بلند
اکثر شلوارهای کارگو پایین گت هستند و شما می‌توانید به سلیقه خودتان گت آن را باز یا بسته بگذارید. در هر دو صورت این استایل قشنگی خود را حفظ می‌کند.

ست کردن شلوار کارگو زنانه با کفش مجلسی
ست کردن با یک بافت

اگر جزو آن دسته افرادی هستید که در فصل زمستان پوشیدن لباس‌های زیاد شما را خسته می‌کند و به‌دنبال یک راه‌حل هستید، کارگو بگ با یک بافت گرم بهترین انتخاب است.

ست کردن شلوار کارگو بگ زنانه با بافت

ست کردن با پوتین کابویی

در این ست ترکیب رنگ را حفظ کنید. یک پالت رنگی در تناژ نود خیلی شیک و جذاب می‌شود. سعی کنید پوتین خود را کمی روشن‌ یا تیره‌تر از سایز لباس‌هایتان انتخاب کنید.

ست کردن شلوار شش جیب دخترانه با پوتین کابویی
کت ورسیتی

کت ورسیتی ازجمله کت‌های پرطرفدار بین خانم‌ها و آقایان است. البته این کت را شاید بیشتر باعنوان کت بیسبالی بشناسید. در این ست هم تناسب رنگ و طرح را حتما رعایت کنید. اگر کت شما خیلی طرح‌دار است، به یک شلوار شش جیب تقریبا ساده با رنگ نزدیک به آن نیاز دارید.

ست کردن شلوار شش جیب دخترانه با کت ورسیتی

سخن آخر

شلوار کارگو بگ یکی از ترندهای چند سال اخیر است که مورد استقبال خیلی از افراد قرار گرفته است. یکی از نکات مهم در لباس پوشیدن، نحوه استایل کردن است. ست کردن شلوار کارگو یا شش جیب هم از این قاعده مستثنی نیست به همین دلیل ما در این مقاله به این موضوع پرداختیم و چند مدل را به همراه عکس پیشنهاد دادیم. امیدواریم با کمک پیشنهاداتی که ارائه کردیم، بهترین انتخاب را داشته باشید و استایل جذابی را برای خودتان ست کنید. فراموش نکنید که همیشه تناسب رنگ را رعایت کنید و لباسی را انتخاب کنید که به رنگ پوستتان بیاید. علاوه بررنگ پوست، لباس‌ها نیز باید با هم از نظر رنگی هم‌خوانی داشته باشند و در آخر تناسب طرح شلوار کارگو و لباس و اکسسوری را هم در نظر داشته باشید تا الماس درخشنده هر مجلسی شوید.